Noarootsi ja Koeru niidikute pakendite eestvaade. Niit ja nõel on kaasas. Noarootsi ja Koeru niidikute pakendite tagantvaade. Niit ja nõel on kaasas.

Müügiinfo partnerile

Niidik on käsitööpaber, milles on augud, midapidi ridapidi üles-alla niidi ja nõelaga tikkides moodustub muster.

Paber on valmistatud puuvillast, on äärmiselt tugev ja kannatab rahulikult ka vettepistmist (ehkki seda ei soovita teha) ning triikimist.

Toode on pakendatud kilepakendisse, et oleks vastu valgust vaadates võimalik näha auke ja valgust läbi nende, samuti, et vältida määrdumist. Lisatud on tikkimiseks vajalikud niidid ja nõel. Niidid on eraldi kilepakendis. Nõel on peidus etiketi sees, terav ots on vildi sisse surutud.

Etiketi tugevduseks on tugev 300-grammine kartong, et nõel ei pääseks painduma ega torkima. Etiketi ülemisse serva on surutud 5,5 mm diameetriga auk toote riputamiseks.

Pakendi tagaküljel on QR-kood (lisaks samasse kohta suunav veebiaadress), mille abil on võimalik näha toodet tikitud kujul.

Pakendi mõõdud ca 65×250 mm. Paksus ca 12-15 mm.

Paberile tikkimine on jõu- ja ajakohane igaühele, sõltumata oskuste ja näpuosavuse hulgast. Tegevusest saadavaid naudinguid on mitmeid: rõõm isetegemisest, kaunite värvide teraapia, niitide mustris olemise näpuga silitatav reljeef, läbi aukude paistev valgus, päevade pikenemine aeglaselt kulgevast ajast, mustri tikkimise mõju enda sisemiste mustrite korrastamisele ja märkamisele. Aistingute hulk tekitab emotsionaalse heaolutunde.

Toote soovituslik jaehind on 14.90 € koos käibemaksuga.

www.niidik.eu/pood

Kontaktid:

Piret Pärnapuu
Telefon: 508 9003
kirjadniidikule@niidik.eu

Niidikute edasimüüjad

Vajuta ankrule ja vaata, kus Niidik juba on müügil

Niidikud Haapsalus Iloni Imedemaa muuseumipoe vahvas seltskonnas

Soovid saada Niidiku edasimüüjaks? Võta ühendust!